Hans og Grete (Riksteatret) |
22. sep. 2004 |
Skuespiller (Faren / Hulter) |
Skulle det dukke opp flere lik, er det bare å ringe ... (Oslo Nye Teater) |
16. jan. 2004 |
Skuespiller (Robert Vestly) |
Klatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen (Riksteatret) |
2. sep. 2003 |
Figurspiller |
Doktor Dyregod og den magiske apeskatten (Riksteatret) |
14. sep. 2002 |
Figurspiller |
Annie Get Your Gun (Riksteatret) |
8. feb. 2002 |
Skuespiller (Mac / Herr Adams / Mann / Indianer) |
Jesus Christ Superstar (Kilden Teater) |
14. jul. 2001 |
Skuespiller (Soldat, Tilhenger, Prest, Spedalsk. Herodes Hoff, Folkemengde) |
My fair Lady (Riksteatret) |
5. okt. 2000 |
Skuespiller (Harry / Zoltan Nepommuck) |
Sinbad siste reise (Kenneth Dean Productions) |
8. des. 1999 |
Skuespiller |
Teaterspøkelset (Teater Ibsen) |
6. mar. 1999 |
Skuespiller (Biff), Koreografi |
Den store barnedåpen (Teater Ibsen) |
1999 |
Koreografi |
Helligtrekongers aften (Teater Ibsen) |
1998 |
Koreografi |
En midtsommernattsdrøm (Riksteatret) |
28. sep. 1996 |
Skuespiller (Pukk / Philostrat) |
Apen (Riksteatret) |
27. sep. 1996 |
Skuespiller (Apen Alan) |
Dørvakter (Temte Productions) |
1996 |
Skuespiller |
Birdy (Riksteatret) |
7. feb. 1995 |
Skuespiller |
Graffiti (Riksteatret) |
7. feb. 1995 |
Skuespiller |
Nesegrevet (Riksteatret) |
14. jun. 1993 |
Skuespiller (Trollet / Minste Bukkene Bruse) |
TETLEY - Voluntaries - Sphinx - Vårofferet (Den Norske Opera & Ballett) |
25. mar. 1993 |
Danser (i Voluntaries / i Vårofferet), Danseinnstudering |
Den røde blusen - Mellom Amor og Psyche (Den Norske Opera & Ballett) |
17. feb. 1993 |
Danser (Christian Krohg i Den røde blusen / i Mellom Amor og Psyche) |
Romeo og Julie (Den Norske Opera & Ballett) |
10. okt. 1992 |
Danser (Mercutio, venn av Romeo) |
Aftonland - Stoolgame - Miss Donnithornes fikse idé (Den Norske Opera & Ballett) |
22. okt. 1991 |
Danser (i Stoolgame) |
NIJINSKIJ-AFTEN - Sylfiden - Daphnis og Chloë - Le spectre de la rose - Vårofferet - Petrusjka (Den Norske Opera & Ballett) |
4. okt. 1991 |
Danser (Petrusjka i Petrusjka) |
STRAVINSKIJ-AFTEN 1 - Apollon Musagète - Rhyme nor Reason - Party Game - Petrusjka (Den Norske Opera & Ballett) |
1. okt. 1991 |
Danser (Petrusjka i Petrusjka) |
Donizetti variasjoner - The Moor´s pavane - Ildfuglen + Homage to Prokofjev (Den Norske Opera & Ballett) |
2. mar. 1991 |
Danser (i Donizetti variasjoner / Maureren i The Moor´s pavane / Kostchei i Ildfuglen) |
Nøtteknekkeren (Den Norske Opera & Ballett) |
21. des. 1990 |
Danser (Musekongen ) |
Gala Performance - Mythical Hunters - Les Noces (Den Norske Opera & Ballett) |
20. okt. 1990 |
Danser (i Mythical Hunters / Brudgommens ekteskapsmegler i Les Noces) |
Sylfiden (Den Norske Opera & Ballett) |
3. apr. 1990 |
Danser (Gurn, James´ bror - også i NRK i 1991) |
Anna Karenina (Den Norske Opera & Ballett) |
3. mar. 1990 |
Danser (Levin), Danser (Russisk) |
Serenade - Mythical Hunters - Symfoni i D (Den Norske Opera & Ballett) |
7. nov. 1989 |
Danser (i Mythical Hunters / i Symfoni i D) |
Volven (Den Norske Opera & Ballett) |
14. okt. 1989 |
Danser (Tor / Diverse roller) |
En kvinne kalt George (Den Norske Opera & Ballett) |
8. mar. 1989 |
Danser (Alfred de Musset) |
Carte Blanche - turné 1989 (Carte Blanche Dance Company) |
1989 |
Danser |
Giselle (Den Norske Opera & Ballett) |
2. nov. 1988 |
Danser (Hilarion), Danser (Bonde-pas de deux) |
Grosse Fuge - Stoolgame - Romeo og Julie (Den Norske Opera & Ballett) |
6. mai. 1988 |
Danser (i Stoolgame) |
Allegro Brillante - Konvolutten - Soweto - Salome (Den Norske Opera & Ballett) |
3. mar. 1988 |
Danser (i Konvolutten / i Soweto) |
Carte Blanche Dance Company - vår´88 (Carte Blanche Dance Company) |
1988 |
Danser (i Awakening og Attack!) |
Carte Blanche - Nordic Dance Theatre (Carte Blanche Dance Company) |
1988 |
Danser (i Rav (Natten / Minner)) |
Rav (Carte BlancheNRK ) |
1988 |
Danser (The night / Memories and Spiders) |
Den vidløftige datter (La Fille mal Gardée) (Den Norske Opera & Ballett) |
3. okt. 1987 |
Danser (Colas), Danser (Alain) |
CARITAS - Spirits - Blodbryllupet - Caritas (Carte Blanche Dance Company) |
3. apr. 1987 |
Danser (Brudgommen i Blodbryllupet / i Caritas) |
Tango Buenos Aires 1907 (Den Norske Opera & Ballett) |
19. mar. 1987 |
Danser (Ernesto Ponzio) |
Populæraften - Symfoni i D - Minotauros - Rhapsody in blue (Den Norske Opera & Ballett) |
12. feb. 1987 |
Danser (i Symfoni i D / Theseus i Minotauros) |
Victoria (Den Norske Opera & Ballett) |
May 1986 |
Danser (Johannes) |
Symfoni i D - Bernardas hus + Lieder eines fahrenden Gesellen + Konvolutten (Den Norske Opera & Ballett) |
27. feb. 1986 |
Danser (i Symfoni i D / Mannen i Bernardas hus / i Konvolutten) |
Cats (Det Norske Teatret) |
9. nov. 1985 |
Skuespiller (Metrøffelis) |
Vi har ikke tid - Soweto + Mythical Hunters eller Serenade (Den Norske Opera & Ballett) |
24. okt. 1985 |
Danser (i Mythical Hunters / i Soweto) |
20th Century Shox + Ballet Imperial og Soweto eller Mythikal Hunters og Frøken Julie eller Serenade og Lady and the Fool (Den Norske Opera & Ballett) |
3. okt. 1985 |
Danser (i Soweto / Signor Midas i Lady and the Fool) |
Diaghilevs Ballets Russes (Den Norske Opera & Ballett) |
7. feb. 1985 |
Danser (Blom) |
Hamlet (Den Norske Opera & Ballett) |
29. jan. 1984 |
Danser (Hamlet) |
Bach Brandenburg 3 - Le Corsaire-pas de deux - Paris´dom - Ballet Imperial - Facade (tango) - Spill med kort (Den Norske Opera & Ballett) |
12. jan. 1984 |
Danser (i Le Corsaire-pas de deux / i Spill med kort ) |
Fandens fem steg (NRK Fjernsynsteatret) |
1984 |
Danser |
A Chorus Line (GrieghallenThalia Teater ASChateau NeufRunar BorgeTone Lind Jørgensen A/S) |
1. sep. 1983 |
Skuespiller (Mike) |
Svanesjøen (Den Norske Opera & Ballett) |
21. apr. 1983 |
Danser (Pas de Trois / Italiensk dans), Danser (Narren Benno) |
Petrusjka - Månerenen - Soweto (Den Norske Opera & Ballett) |
16. feb. 1983 |
Danser (i Soweto) |
Flåklypaballetten (Den Norske Opera & Ballett) |
12. jan. 1983 |
Danser (Solan Gundersen) |
Statfjord B (NRK Fjernsynsteatret) |
1983 |
Danser |
Sylvia (Den Norske Opera & Ballett) |
27. mai. 1982 |
Danser (Amintha), Danser (Amor), Danser (Faun) |
Brudeferden i Hardanger (Den Norske Opera & Ballett) |
26. mar. 1982 |
Danser (Halvor) |
Concerto Barocco - Varioasjon for fire dansere - Mythical Hunters - Soweto (Den Norske Opera & Ballett) |
15. okt. 1981 |
Danser (Mythical Hunters / Soweto) |
Symfoni i C - Hedda - Månerenen + Pineapple Poll (Den Norske Opera & Ballett) |
15. mai. 1981 |
Danser (3. sats i Symfoni i C) |
En gjengrodd have - Apollon Musagète - Pineapple Poll (Den Norske Opera & Ballett) |
13. mai. 1981 |
Danser (i En gjengrodd have) |
Don Quixote (Den Norske Opera & Ballett) |
5. mar. 1981 |
Danser (Basilio, en barberer), Danser (Gamache, en adelsmann) |
Ballett Verksted -80 - Tøys og tull - Rammen - Ukjente historier - Partita - Den sorte fuglen - Sonate for 14 føtter (Den Norske Opera & Ballett) |
7. nov. 1980 |
Danser (Partita) |
Stormen (Den Norske Opera & Ballett) |
11. sep. 1980 |
Danser (Ariel, en luftånd - også i NRK 1981) |
Serenade - Strender - The Lady and the Fool (Den Norske Opera & Ballett) |
30. apr. 1980 |
Danser (i Strender ) |
Sylfiden - Frøken Julie - Ballet Imperial (Den Norske Opera & Ballett) |
19. apr. 1980 |
Danser (Anders i Frøken Julie) |
Napoli eller Fiskeren og hans Brud (Den Norske Opera & Ballett) |
21. feb. 1980 |
Danser (Gennaro, fisker / Pas de Six og Tarantella) |
Ballettaften - Hi-Kyo - Episode I - En gjengrodd have (A Garden Unkempt) - Graduation Ball (Den Norske Opera & Ballett) |
11. okt. 1979 |
Danser (Trommeslager / Solist-Juniorkadett / Solist, Perpetum mobile i Graduation Ball) |
Ballett - Verksted -79 - Where are you going to? - Portrett av Dorian Gray - Spillopper - Underveis til en virkelighet - Dekadans - Etyde nr. 3 - Prinsessene i berget det blå (Den Norske Opera & Ballett) |
18. mai. 1979 |
Danser (Where are yoy going to? / Spillopper / Herolden i Prinsessene i Berget det blå) |
Coppélia (Den Norske Opera & Ballett) |
15. mar. 1979 |
Danser (Franz), Danser (Czardas / Foloved par) |
Les Rendezvous - Hedda - The Lady and the Fool (Den Norske Opera & Ballett) |
5. okt. 1978 |
Danser (Bootface i The Lady and the Fool), Danser (Entrée des Promeneurs / Variasjon / Adage des Amoreux i Les Rendezvous) |
Svanesjøen (Den Norske Opera & Ballett) |
9. mar. 1978 |
Danser (Tarantella) |
Sylfiden + Allegro Brilliante (Den Norske Opera & Ballett) |
8. feb. 1978 |
Danser (Gurn i Sylfiden ) |
Les Patineurs - Samklang - Pineapple Poll (Den Norske Opera & Ballett) |
21. jan. 1978 |
Danser (Blå gutt i Les Patineurs) |
Mot solen (Den Norske Opera & Ballett) |
6. okt. 1977 |
Danser (Luft og jord / Bohem) |
Ballett-Verksted -77 - Ballettsuite nr. 1 - Møte - Trio - Vi har ikke tid (Den Norske Opera & Ballett) |
27. mai. 1977 |
Danser (Vi har ikke tid) |
Ballettaften - Juni og jeg - Samklang - Les Patineurs (Den Norske Opera & Ballett) |
17. feb. 1977 |
Danser (Blå gutt i Les Patineurs) |
Ballettaften - Ballet Imperial - Mythical Hunters - Pineapple Poll (Den Norske Opera & Ballett) |
6. okt. 1976 |
Danser (Mannskap på H.M.S. "Hot Cross Bun" i Pineapple Poll) |
Nøtteknekkeren (Den Norske Opera & Ballett) |
19. des. 1975 |
Danser (Gjest / Russisk dans), Danser (Nøtteknekkerprinsen) |
Ballettaften - Pas de deux fra Gayané - Symfoni i C - Johannes og Anima - Concerto grosso (Den Norske Opera & Ballett) |
1. okt. 1975 |
Danser (3. sats (Allegro vivace) i Symfoni i C ) |
Månerenen (Den Norske Opera & Ballett) |
27. sep. 1974 |
Danser (Lappegutt) |
Petrusjka (Den Norske Opera & Ballett) |
10. nov. 1971 |
Danser (Kusk) |
BALLETTUKE 1979 - Sylfiden - Symfoni i C (Den Norske Opera & Ballett) |
|
Danser (Gurn i Sylfiden) |
Rav (Carte Blanche Dance CompanyCarte BlancheNRK ) |
|
Danser (Natten / Minner) |