Pinocchio (Den Norske Opera & Ballett) |
11. sep. 1998 |
Danser (Deler av treet / Fiskerkone / Sjøanemone) |
SEKS ØYNE - Tabu - Bárgiduvvon bálgát (Flettede stier) - Babels Barn (Den Norske Opera & Ballett) |
28. feb. 1998 |
Danser (Bárgiduvvon bálgát ) |
Jenta vår - Konvolutten - Stoolgame - Elegiaque - Diana og Acteon - Piazolla in concert - Raymonda (Den Norske Opera & Ballett) |
10. mar. 1995 |
Danser (Jenta vår) |
Holberg-suite - Grieg à jour (Den Norske Opera & Ballett) |
28. jan. 1994 |
Danser (Den andre av 2 seterjenter i Grieg à jour) |
Holbergsuite - Grieg ajour (Den Norske Opera & Ballett) |
28. jan. 1994 |
Danser (Seterjente - Grieg ajour) |
DANSENS ÅR (Den Norske Opera & Ballett) |
18. nov. 1993 |
Danser (i Night Creature) |
BALANCHINE-AFTEN - Concerto Barocco - De fire temperamenter - Tsjaikovskij pas de deux - Pas de deux fra Don Quixote - Tema og variasjoner (Den Norske Opera & Ballett) |
21. okt. 1993 |
Danser (i Concerto Barocco / Flegmatisk - De fire temperamenter) |
TETLEY - Voluntaries - Sphinx - Vårofferet (Den Norske Opera & Ballett) |
25. mar. 1993 |
Danser (i Vårofferet) |
Den røde blusen - Mellom Amor og Psyche (Den Norske Opera & Ballett) |
17. feb. 1993 |
Danser (i Mellom Amor og Psyche ) |
Romeo og Julie (Den Norske Opera & Ballett) |
10. okt. 1992 |
Danser (Diverse roller) |
Night Creature - Apollon Musagète - Vier letzte Lieder - Søvngjengersken (Den Norske Opera & Ballett) |
18. mar. 1992 |
Danser (Leto i Apollon Musagète) |
Sylfiden (Den Norske Opera & Ballett) |
3. apr. 1990 |
Danser (Den tredje av 3 hekser) |
Anna Karenina (Den Norske Opera & Ballett) |
3. mar. 1990 |
Danser (Pas de six) |
Serenade - Mythical Hunters - Symfoni i D (Den Norske Opera & Ballett) |
7. nov. 1989 |
Danser (i Serenade / i Mythical Hunters) |
Volven (Den Norske Opera & Ballett) |
14. okt. 1989 |
Danser (Norne) |
Giselle (Den Norske Opera & Ballett) |
2. nov. 1988 |
Danser (Myrtha) |
Grosse Fuge - Stoolgame - Romeo og Julie (Den Norske Opera & Ballett) |
6. mai. 1988 |
Danser (i Grosse Fuge / Gjest og soldat i Romeo og Julie) |
Tango Buenos Aires 1907 (Den Norske Opera & Ballett) |
19. mar. 1987 |
Danser |
Lukket have (Andanse Teatret) |
18. feb. 1987 |
Danser |
Populæraften - Symfoni i D - Minotauros - Rhapsody in blue (Den Norske Opera & Ballett) |
12. feb. 1987 |
Danser (i Symfoni i D / Kreter og greker i Minotauros / i Rhapsody in blue) |
Symfoni i D - Bernardas hus + Lieder eines fahrenden Gesellen + Konvolutten (Den Norske Opera & Ballett) |
27. feb. 1986 |
Danser (i Symfoni i D), Danser (i Symfoni i D / Eldste datteren i Bernardas hus) |
Vi har ikke tid - Soweto + Mythical Hunters eller Serenade (Den Norske Opera & Ballett) |
24. okt. 1985 |
Danser (i Mythical Hunters) |
20th Century Shox + Ballet Imperial og Soweto eller Mythikal Hunters og Frøken Julie eller Serenade og Lady and the Fool (Den Norske Opera & Ballett) |
3. okt. 1985 |
Danser (i Mythikal Hunters) |
Dansegala 28. september 1985 (Den Norske Opera & Ballett) |
28. sep. 1985 |
Danser (Stilt vann / Masken / Ballet Imperial) |
3 store: De fire temperamenter - Strender - Medea (Den Norske Opera & Ballett) |
7. mar. 1985 |
Danser (Tredje tema - De fire temperamenter / Strender) |
Diaghilevs Ballets Russes (Den Norske Opera & Ballett) |
7. feb. 1985 |
Danser (Klikken / 1905 / "Armidas Paviljong" / "Les Sylphides" / "Les Orientals" / "Vårofferet" / Badepike - også NRK 1996) |
FIRE NYE NORSKE - Festpolonaise - På den 6. dag - Spillopper - Nå (Den Norske Opera & Ballett) |
27. sep. 1984 |
Danser (i På den 6. dag) |
Animalen (Den Norske Opera & Ballett) |
24. okt. 1983 |
Danser |
Svanesjøen (Den Norske Opera & Ballett) |
21. apr. 1983 |
Danser (Den andre av 2 svaner / Polsk dans) |
Kvinnen og den svarte fuglen (NRK Fjernsynsteatret) |
5. okt. 1982 |
Danser |
En svanesang (Den Norske Opera & Ballett) |
21. sep. 1982 |
Danser (Erdela) |
Concerto Barocco - Varioasjon for fire dansere - Mythical Hunters - Soweto (Den Norske Opera & Ballett) |
15. okt. 1981 |
Danser (Mythical Hunters) |
Don Quixote (Den Norske Opera & Ballett) |
5. mar. 1981 |
Danser (Fiskerkone / Sigøyner / Dryade / Fandango), Danser (Dryadedronningen) |
Ballett Verksted -80 - Tøys og tull - Rammen - Ukjente historier - Partita - Den sorte fuglen - Sonate for 14 føtter (Den Norske Opera & Ballett) |
7. nov. 1980 |
Danser (Ukjente horisonter / Den sorte fuglen) |
Stormen (Den Norske Opera & Ballett) |
11. sep. 1980 |
Danser (Diverse roller), Danser (Juno, gudinne) |
Il pastor fido (Den Norske Opera & Ballett) |
3. sep. 1979 |
Danser (Solo-danser) |
Coppélia (Den Norske Opera & Ballett) |
15. mar. 1979 |
Danser (Bønn) |
Czardasfyrstinnen (Den Norske Opera & Ballett) |
2. mai. 1978 |
Danser (Pike på Orpheum) |
Nøtteknekkeren (Den Norske Opera & Ballett) |
19. des. 1975 |
Danser (Fru Stahlbaum 1990, Claras mamma / Soli i Orientalsk dans) |
Ballettaften - Pas de deux fra Gayané - Symfoni i C - Johannes og Anima - Concerto grosso (Den Norske Opera & Ballett) |
1. okt. 1975 |
Danser (Corps de Ballet i 1. og 3. sats i Symfoni i C ) |
Månerenen (Den Norske Opera & Ballett) |
27. sep. 1974 |
Danser (Ren) |
Petrusjka (Den Norske Opera & Ballett) |
10. nov. 1971 |
Danser (Amme) |